Pirmosios pagalbos kursai Vilniaus mokyklose

VšĮ „Svarbus žingsnis“ darbuotojai tęsia savo tradiciją ir vasarą pasitinka vesdami pirmosios pagalbos kursus Vilniaus miesto mokyklose. Šiais metais gegužės ir birželio mėnesį tokius  pirmosios pagalbos kursus išklausė Vilniaus Jezuitų gimnazijos ir Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos moksleiviai. Daugiau nei šimtas vaikų susipažino su pirmosios pagalbos teikimo principais  ir naujovėmis.

Trumpai apie projektą“Hipokrato vaikai“. Šio projekto tikslas yra šviesti visus moksleivius ir studentus pirmosios medicininės pagalbos temomis. VšĮ „Svarbus žingsnis“ bendradarbiauja su Vilniaus ir kitų rajonų mokyklomis, vaikų stovyklomis ir  kai kuriomis aukštosiomis mokyklomis. Per paskaitėles didžiausią dėmesį skiriame pradinio gaivinimo, kraujavimo stabdymo ir užspringimo temoms. Taip pat studentus stengiamės supažindinti ir su defibriliacijos naudojimo galimybėmis, bei technika. Mums svarbu ne „sausa“ teorija, o įgūdžiai  ir realus mokėjimas atlikti pirmosios pagalbos veiksmus. Todėl labai didelis dėmesys skiriamas praktiniams užsiėmimams. 

Smagu pastebėti, kad vykdydami projektą „Hipokrato vaikai“ matome ryškius pokyčius mūsų visuomenėje. Prieš beveik penkerius metus pradėję vykdyti šį projektą susidurdavome su labai daug sunkumų.  Mokyklų bendruomenės nenoriai įsileisdavo į savo patalpas, nematė būtinybės skirti pokalbiui laiko, buvo akli šiai aktualiai mums visiems temai. Pastaruju metu viskas pasikeitė. Matome ir mokytojų ir mokinių norą sužinoti, kaip suteikti pirmąją pagalbą atsitikus nelaimei. Manome, kad visuomenė darosi supratingesnė ir patriotiškesnė. Taip pat  žinome, kad jaunoji karta nebus abejinga atsitikus nelaimei ir labai džiaugiames, kad prie visuomenės pokyčių galime bent mažyte dalele prisidėti ir mes.

Daugiau informacijos apie mūsų paslaugas rasite čia:

Pirmosios pagalbos kursai  Higienos įgūdžių kursai  Alkoholio žalos kursai