Vaikų gaivinimo kursai darželyje „Vaikystės sodas“ ir „Karalienės Mortos“ mokykloje

2014 metų spalio 14 d. Vilniuje  ir  2014 metų spalio 27 d. Kaune vedėme vaikų pradinio gaivinimo kursus darželio „Vaikystės sodas“ ir „Karalienės Mortos“ mokyklos darbuotojams.  Kursų dalyviai buvo supažindinti su visų amžiaus grupių gaivinimo, užspringimo ir kitų nelaimingų atsitikimų pirmos pagalbos teikimo ypatumais.

Mes jau įsitikinome, kad lengviausias informacijos  įsiminimo būdas yra  praktinių – vaidybinių situacijų atlikimas. Šių kursų metu šios užduotys buvo sutiktos  labai entuziastingai- kursų dalyviai noriai skubėjo atlikti pradinio gaivinimo veiksmus ant suaugusiųjų ir vaikų gaivinimo manekenų, padėjo „užspringusiajam“ užsivilkusiam užspringimo liemenę. Labai malonu bendrauti su įmone, kuri labai atsakingai žiūri į pirmąja pagalbą ir jau kelintus metus kiekvieną rudenį pasitinka su pirmos pagalbos paskaitėlėmis.
Mes manome, kad vaikai yra mūsų ateitis, todėl ypatingą dėmesį skiriame vaikų gaivinimo ir kitos pagalbos suteikimo kursams. Ir labai jaučiame, kad tėvai ir darželių darbuotojai noriai mokosi pirmos pagalbos ir supranta, kad žinios ekstremalioje situacijoje turi lemiamą reikšmę. Todėl tikime, kad kiekvienas tėtis ar mama, pedagogas išklausęs mūsų kursus žinos, kaip suteikti pirmąją pagalbą.

Daugiau informacijos apie mūsų paslaugas rasite čia:

Pirmosios pagalbos kursai  Higienos įgūdžių kursai  Alkoholio žalos kursai