Viešoji įstaiga „Svarbus žingsnis“- tai nevyriausybinė organizacija įkurta 2010 metais siekiant:

Mokyti pirmosios medicinos pagalbos ir higienos įgūdžių.
Šviesti visuomenę apie nelaimingų atsitikimų prevenciją.
Stiprinti visuomenės supratimą apie alkoholio ir kitų narkotikų žalą,
Skatinti sveiką gyvenseną.

MŪSŲ STIPRYBĖS

PROFESIONALŪS LEKTORIAI.  Įmonėje dirba lektoriai turintys aukštąjį medicinos ar visuomenės sveikatos išsilavinimą, daug praktinių žinių įgytų jau daugiau nei dešimtmetį vedant pirmosios pagalbos ir kitus mokymus bei klinikinio darbo patirties. Lektoriai yra Europos gaivinimo tarybos (European Resuscitation Council) nariai.

NAUJAUSIA INFORMACIJA. Mokymų turinys yra nuolat atnaujinamas, remiantis  naujausiomis Lietuvos, Europos ir pasaulio gaivintojų bei pirmosios pagalbos organizacijų rekomendacijomis. Kas penkis metus Europos gaivinimo taryba atnaujina gaivinimo ir pirmosios pagalbos algoritmus. Siekdami, kad kuo didesnė Lietuvos visuomenės dalis gautų tik pačią naujausią pirmosios pagalbos informaciją, šiuos algoritmus pristatome ne tik kursų metų, bet ir savo svetainėje.

INOVATYVI PRAKTIKA. Mokymuose naudojami patys naujausi išmanieji Laerdal Resusci Anne® QCPR įvairaus dydžio gaivinimo manekenai, parodantys gaivinimo efektyvumą procentais, įvairaus modelio mokomieji defibriliatoriai, užspringimo manekenai ir liemenės, elektroninį sukrėsto kūdikio manekeną RealCare™ Shaken Baby ir kitos pažangios pirmosios teikimo ir mokymo priemonės.

Tad jei norite gauti tik pačias naujausias žinias, išmokti ne tik teoriškai, bet ir praktiškai suteikti pirmąją pagalbą, išklausyti higienos kursus bei mokymus apie alkoholio ir narkotikų žalą, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.