Prie projekto “Hipokrato vaikai” prisijungė Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Norime su džiaugsmu pranešti, kad  prie VšĮ „Svarbus žingsnis“ ne pelno siekiančio projekto „Hipokrato vaikai“ 2017 metų kovo 28 dieną prisijungė Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.  Su šio biuro vadove Daiva Geniene mūsų organizacija bendradarbiauja jau labai seniai.  Kartu draugiškai vieni kitus papildydami ir pasimokydami vieni iš kitų daugelį metų pirmosios pagalbos mokėme vaikus krikščioniškoje vaikų ir jaunimo stovykloje „Vanagai“.  Patirtimi dalinamės nuolat, taip pat turime tą pačią viziją ir kaip organizacijos, tai yra – kokybiški pirmosios pagalbos kursai vaikams.

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įkurtas visai neseniai, tačiau jau spėjo visus nustebinti savo gražiomis visuomenės sveikatos iniciatyvomis. Šiame biure nuolat kažkas vyksta: čia visi juda, mankštinasi ir žinoma mokosi, kaip gyventi sveikiau, blaiviau,  laimingiau ir kaip padėti nelaimės ištiktam žmogui.  Taip pat šio biuro darbuotojai turi labai rimtą požiūrį į pirmosios pagalbos mokymą. Per 2016-us metus jų savanoriškai vedamas pirmosios pagalbos pamokas jau išklausė 300 vaikų ir moksleivių.  Tai reiškia, kad 300 vaikų jau žino, kaip atpažinti nelaimės ištiktą žmogų, kaip iškviesti  pagalbą, kaip jį gaivinti, bei suteikti jam kitą pirmąją pagalbą. Šie 300 vaikų yra mums visiems pasiruošę padėti, kai mes sau padėti negalėsime.

Vaikai yra pilni gyvybės, energijos ir entuziazmo, jie kaip niekas kitas yra nusiteikę padėti ir išgelbėti, vienintelis dalykas ko jiems trūksta tai –  žinios ir įgūdžiai, kaip tai padaryti. Tad tikime, kad kartu mums pavyks šių žinių ir įgūdžių suteikti kiek įmanoma daugiau vaikų ir jaunuolių. Smagu, kad šis prasmingas projektas „Hipokrato vaikai“ nesustoja, suranda  draugų ir sulaukia vis daugiau dėmesio.

Daugiau apie projektą „Hipokrato vaikai“ skaitykite paspaudę ant nuorodos: https://www.svarbuszingsnis.lt/pirmosios-pagalbos-kursai-moksleiviams-hipokrato-vaikai

Daugiau apie mūsų paslaugas rasite čia:

Pirmosios pagalbos kursai  Higienos įgūdžių kursai  Alkoholio žalos kursai