Naujovė Lietuvoje- “Gyvenimo raktas”

Vienas iš nemaloniausių pradinio gaivinimo veiksmų, tai oro įpūtimai “burna į burną”. Dauguma neprofesionalių gelbėtojų bijo atlikti šį pradinio gaivinimo veiksmą dėl glaudaus kontakto su auka ir galimo infekcijų pavojaus.

Geriausias būdas to išvengti, yra iš anksto pasiruošti. Pradinio gaivinio kaukė sudaro svarbų barjerą tarp gelbėtojo ir aukos. Tačiau dažnai pradinio gaivinimo kaukės yra griozdiškos ir nepatogios nešiotis ir kai jų labiausiai reikia- po ranka jų nebūna.

VšĮ “Svarbus žingsnis” tikslas yra ne tik išmokyti visuomenę imtis reikiamų pirmosios pagalbos veiksmų ir padėti nelaimės ištiktam žmogui, bet ir padaryti tai saugiai. Todėl mes norime Jums pristatyti naujovę- pradinio gaivinimo kaukę- raktų pakabuką “Gyvenimo raktą”. Tai nedidukas vos 5 cm² raktų pakabukas, kurio viduje- pradinio gaivinimo kaukė su filtru, praleidžoančiu oro srovę tik į vieną pusę. Ši naujovė padės kiekvienam gaivinti nusiteikusiam piliečiui saugiai atlikti pradinio gaivinimo veiksmus ir kas svarbiausia ji bus visada po ranka.

Daugiau informacijos apie mūsų paslaugas rasite čia:

Pirmosios pagalbos kursai  Higienos įgūdžių kursai  Alkoholio žalos kursai