Pirmosios pagalbos kursai

Esate įmonė ir norite mokymų darbuotojų grupei, užpildykite formą ir mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą.

Nei vienas iš mūsų negali numatyti, kur laukia nelaimė, todėl privalome būti pasiruošę įvairioms gyvenimo situacijoms. Pirmoji medicinos pagalba – tai pirmas žingsnis siekiant padėti kitiems ir operatyviai bei tikslingai sureaguoti tokiais atvejais, kai gresia pavojus žmogaus gyvybei.

Tokie įgūdžiai reikalingi tuomet, kai tenka laukti profesionalios medikų pagalbos – jie ne iš karto gali atvykti į įvykio vietą, o būtent tokiais atvejais yra brangi kiekviena minutė. Nustatyta, jog būtent dėl šios priežasties mūsų šalyje miršta pakankamai daug žmonių, tačiau savo pačių pastangomis šią statistiką galime pakeisti – net ir keli lemtingi veiksmai gali prisidėti prie sėkmingos istorijos pabaigos.

Norintiems išmokti, kaip teikiama pirmoji pagalba, mokymai – vienas paprasčiausių ir efektyviausių būdų praplėsti savo žinias ir gyvybiškai svarbiose situacijose jaustis kur kas saugiau. Šiuos mokymus organizuoja VšĮ „Svarbus žingsnis“.

KAM BŪTINAS PIRMOS PAGALBOS PAŽYMĖJIMAS?

Pirmosios pagalbos kursai Vilniuje ar bet kurioje kitoje vietoje naudingi kiekvienam iš mūsų, tačiau kai kurių profesijų ar veiklų atstovams turėti jų išklausymą įrodantį pažymėjimą yra būtina. Jis privalomas:

 • Statutiniams pareigūnams;
 • Asmenims, dirbantiems švietimo, kultūros, sporto, apgyvendinimo, sveikatinimo ir grožio sferose;
 • Darbuotojams, kuriems darbe tenka susidurti su kenksmingais veiksniais ar pavojingomis užduotimis;
 • Būsimiesiems bet kokių transporto priemonių vairuotojams;
 • Savo veikloje vienaip ar kitaip susiduriantiems su ginklais;
 • Asmenims, dirbantiems gelbėjimo tarnybose.

Atkreipkite dėmesį, jog šias žinias, priklausomai nuo veiklos specifikos, gali tekti atnaujinti kas kelerius metus. 

KURSŲ NAUDA

NUOLAT ATNAUJINAMA, STANDARTUS ATITINKANTI PROGRAMA

Mokymai vedami remiantis naujausiomis mokslinėmis ekspertizėmis ir Europos gaivinimo rekomendacijomis, todėl visuomet pateikiama tikslinga ir nauja informacija. Šie kursai organizuojami pagal LR sveikatos apsaugos ministro patvirtintas mokymo programas.

DAUG DĖMESIO PRAKTIKAI

Vienas iš mūsų siekių – pasirūpinti, jog pirmos pagalbos mokymai dalyviams suteiktų ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių. Tikime, jog iš arčiau susipažinę su tokiomis situacijomis, lengviau įsisavinsite ir ilgiau prisiminsite suteikiamą informaciją. Dėl šios priežasties kursų metu naudojame daugiau kaip 20 skirtingų manekenų, užspringimo liemenių, defibriliatorių ir visuomet stengiamės pateikti kaip įmanoma daugiau praktiškų, kasdienėse situacijose pritaikomų patarimų.

KOMPETENTINGI DĖSTYTOJAI

Pirmosios pagalbos kursai Klaipėdoje ir kituose miestuose yra vedami patyrusių, medicininį išsilavinimą turinčių lektorių. Gydytojai ir visuomenės sveikatos specialistai įdeda daug pastangų tam, kad mokymai būtų ne tik informatyvūs, bet ir įdomūs. Norime užtikrinti, kad šie kursai turėtų realios naudos, todėl nuolat tobuliname savo žinias ir ieškome naujų būdų, kaip suprantamiau pateikti visą informaciją. Naudojame daug vaizdinės, lengviau įsimenamos informacijos, o mūsų komandoje dirbantys dėstytojai mielai pasidalina gyvenimiška ir darbo metu sukaupta patirtimi bei negaili vertingų patarimų.

SUTEIKIAMAS PAŽYMĖJIMAS

Kiekvienas dalyvis, išklausęs šiuos mokymus, gauna tai patvirtinantį sveikatos žinių pažymėjimą, kuris gali būti reikalingas aukščiau išvardintų profesijų ar veiklų atstovams. Tai galioja nepriklausomai nuo to, kur vedami pirmos pagalbos mokymai (Klaipėda ar kitas miestas).

Tikimės, jog po šių mokymų Jūs:

 • Sugebėsite atpažinti gyvybei pavojingas situacijas ir greit surasite joms išeitį;
 • Gebėsite efektyviai suteikti gyvybiškai svarbią pagalbą, kol atvyks kvalifikuoti specialistai;
 • Išmoksite atlikti pirminį gaivinimą ir kitus svarbiausius veiksmus;
 • Susivaldysite ir išliksite ramus net ir itin sudėtingais momentais;
 • Prireikus galėsite išsaugoti žmogaus gyvybę.

Šie pirmosios pagalbos kursai užtikrina saugumo jausmą ir skatina pasitikėjimą savimi, todėl jie rekomenduojami kiekvienam, norinčiam ne tik įgyti naujų vertingų žinių, bet ir siekiančiam tobulėti kaip asmenybei. Po šių mokymui gebėsite realiai vertinti kiekvieną situaciją, todėl tiek Jūs pats, tiek aplinkiniai galės jaustis kur kas ramiau.

PIRMOSIOS PAGALBOS KURSAI VILNIUJE IR KITUOSE MIESTUOSE

Dažniausiai šie pirmosios pagalbos kursai vyksta sostinėje, tačiau suprasdami jų svarbą, siekiame užtikrinti mokymų pasiekiamumą kiekvienam iš Jūsų – dėl šios priežasties kursai mielai vedami ir kituose Lietuvos miestuose. Susidarius grupei, dėstytojai gali atvykti į bet kurią kitą Jums tinkamą vietovę. VšĮ „Svarbus žingsnis“ gali pravesti mokymus tuomet, kai reikalingi pirmos pagalbos kursai Kaune, Panevėžyje bei visuose kituose mūsų šalies miesteliuose.  

Dėl mokymų kainų ir detalesnės informacijos skambinkite telefonu: 8 (685) 10148