PIRMOSIOS PAGALBOS KURSAI VAIRUOTOJAMS

Įvykus nelaimei, ypač svarbu iš karto suteikti pirmąją pagalbą vairuotojams, tačiau medikai ne visuomet spėja atvykti į įvykio vietą. Svarbus žingsnis pirmosios pagalbos kursai vairuotojams padeda pagalbą suteikti tinkamai.

Ne paslaptis, jog itin daug tokių situacijų įvyksta keliuose, todėl svarbu, kad automobilyje būtų vairuotojo pirmos pagalbos vaistinėlė, o už vairo sėdintis asmuo sugebėtų ne tik įvertinti nukentėjusio būklę, bet ir galėtų atlikti jo gyvybę išgelbėti padėsiančius veiksmus.

Būtent dėl šių priežasčių mūsų šalyje pirmosios pagalbos kursai vairuotojams yra privalomi – tik susipažinus su šių mokymų medžiaga yra išduodamas žinias patvirtinantis pažymėjimas, be kurio neįmanoma laikyti teorijos bei vairavimo egzamino. Svarbu atkreipti dėmesį, jog pirmosios pagalbos kursai vairuotojams yra būtini ne tik norint vairuoti lengvąjį automobilį, bet ir siekiant gauti kitų kategorijų vairavimo pažymėjimą.

Tam, kad pirmoji pagalba vairuotojams ar kitiems nukentėjusiems asmenims būtų suteikta tikslingai, svarbu turėti ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių. Būtent todėl VšĮ „Svarbus žingsnis“ organizuojami pirmosios pagalbos kursai vairuotojams Vilniuje ir kituose miestuose orientuoti būtent į tokius įgūdžius.

Išklausę naujausią teorinę medžiagą, naudodamiesi specialiomis priemonėmis turėsite galimybę patys ją pritaikyti praktiškai, tad po kursų būsite pasiruošę įvairioms situacijoms. Kitaip tariant, ne tik žinosite, kam skirtas pirmosios pagalbos rinkinys automobiliui, bet ir mokėsite tinkamai juo pasinaudoti.

Mūsų organizuojami pirmosios pagalbos kursai Vilniuje vairuotojams patinka dėl šių priežasčių:

  • Visas paskaitas veda ilgametę patirtį turintys gydytojai ir visuomenės sveikatos specialistai, kurie informaciją pateikia aiškiai ir suprantamai.
  • Itin daug praktinių užduočių, leidžiančių dar geriau susipažinti su pradiniu gaivinimu ir kitais pirmosios pagalbos veiksmais.
  • Patogiai derinamas mokymų laikas ir vieta – jei susidarius grupei reikalingi pirmos pagalbos kursai vairuotojams Kaune ar kituose miestuose, lektoriai atvyksta į Jums tinkamą vietą.

Privalomi pirmosios pagalbos mokymo kursai vairuotojams organizuojami pagal Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2016 m. Liepos 13 d. įsakymu Nr. V-932 patvirtintas mokymo programas.

Pirmos pagalbos kursai vairuotojams organizuojami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose. Dėl detalės informacijos kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais.