Higienos kursai

Norite higienos kursų darbuotojų grupei, užpildykite formą ir mes atsiųsime higienos mokymų pasiūlymą

Žmonės, dirbantys su maistu, nuodingosiomis medžiagomis, švietimo bei ugdymo įstaigose, teikiantys apgyvendinimo paslaugas ir kt. privalo išmanyti saugaus darbo įgūdžių bei higienos reikalavimus. Šias žinias patvirtina higienos pažymėjimas. Norint įgyti tokių žinių, reikia lankyti higienos įgūdžių mokymo kursus. Tai privalomojo higienos įgūdžių mokymo programa, supažindinanti su visa informacija, kuri yra būtina Jūsų darbui ar kasdienei profilaktikai. Tokio tipo mokymus organizuoja VšĮ „Svarbus žingsnis“. Privalomojo higienos įgūdžių kursų mokymų dalyviams teikiama mokymo medžiaga iš naujausių higienos ir sveikatos ugdymo šaltinių, o mokymus veda savo srities profesionalai. Daug dėmesio skiriame tobulėjimui ir siekiame užtikrinti, kad organizuojami higienos įgūdžių kursai būtų įdomūs ir naudingi. Tikime, kad lengvai įsisavinamą medžiagą lengviau pritaikyti praktiškai – tuomet higienos kursai turi realios naudos.

Higienos įgūdžių pažymėjimas

Po higienos įgūdžių kursų yra išduodamas sveikatos žinių (higienos įgūdžių) pažymėjimas, kuris yra būtinas prieš pradedant dirbti ir pagal skirtingas profesijas pakartotinai išklausyti kas dveji, treji arba penkeri metai. Tikimės, kad įgytas higienos pažymėjimas ne tik padės sėkmingai siekti profesinių tikslų, bet ir leis Jums papildyti savo žinių bagažą.

Higienos įgūdžių kursai Vilniuje ir juose pateiktą informaciją reikia žinoti kiekvienam, nes manome, kad visi turi žinoti apie infekcines ligas, rankų plovimą ir kitą higieną. Tad net ir tuomet, jei Jūsų darbui nėra reikalingas higienos įgūdžių pažymėjimas, organizuojami higienos mokymai Jums gali būti naudingi.

Organizuojami privalomi higienos kursai yra naudingi dėl kelių priežasčių:

  • Supažindiname su pagrindinėmis higienos normomis, kurias reikia žinoti dirbant.
  • Išsiaiškiname pagrindinių užkrečiamųjų ligų specifiką ir galimas prevencijos priemones.
  • Prisitaikome prie užsakovų pageidavimų ir patys atvykstame į vietą.

HIGIENOS KURSAI VILNIUJE, KAUNE IR KITUOSE MIESTUOSE

Higienos įgūdžių mokymo kursai vyksta Vilniuje, jei susirenka grupė, gali vykti ir kituose miestuose. Tuomet, higienos įgūdžių mokymo kursai organizuojami Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje ir kituose Lietuvos miestuose. Tad jeigu Jus domina higienos kursai Kaune ar bet kuriame kitame mūsų šalies krašte, mielai suorganizuosime Jums šiuos mokymus.

VšĮ „Svarbus žingsnis“ organizuoja higienos įgūdžių kursus ar darbo higienos kursus. Higienos kursai yra vykdomi pagal patvirtintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2008 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. V-69 (Žin., 2008, Nr. 14-490) mokymo programas.

Dėl higienos mokymai ir jų kainą galite sužinoti paskambinę telefonu: 8 (685) 10148