Higienos kursai

VšĮ Svarbus žingsnis organizuoja higienos kursus įmonėms ir savarankiškai pasiruošusiems asmenims. Jei Esate įmonė ir norite mokymų darbuotojų grupei, užpildykite formą ir mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą.

Taip pat visus higienos kursus (žalia kortelė) galite gauti internetu. Jums tiesiog reikia:

  1. Pasirinkti kursus apačioje.
  2. Mokytis ir išspresti testą.
  3. Išsprendus testą, pažyma iškart ateis Jums į el. paštą.

Savarankiškai pasiruošusių asmenų pirmos pagalbos mokymus galite nusipirkti šiuos:

Higienos kursai (žalia korta) darbui su maistu

Bus išduodamas pažymėjimas skirtas darbuotojams, pradedantiems dirbti arba jau dirbantiems tiesiogiai ir netiesiogiai su maistu bei pirminiais maisto produktais (HBB ir H10 programos)

14,95 €

PIRKTI

Higienos kursai (žalia korta) netiesioginiam darbui su maistu

Bus išduodamas pažymėjimas skirtas darbuotojams, pradedantiems dirbti arba jau dirbantiems netiesiogiai su maistu bei pirminiais maisto produktais (HBB programa)

7,95 €

PIRKTI

Higienos mokymai švietimo įstaigų darbuotojams

Bus išduodama pažyma švietimo teikėjams, vykdantiems asmenų iki 18 metų ugdymą pagal formaliojo ir (ar) neformaliojo švietimo programas, vaikų socialinės globos įstaigų socialiniams darbuotojams, socialiniams pedagogams, individualios priežiūros personalui (HB, H1 programos)

14,95 €

PIRKTI

Higienos mokymai vaikų poilsio stovyklų, vaikų žaidimų patalpų darbuotojams, prižiūrintiems vaikus

Bus išduodama pažyma vaikų poilsio stovyklų, vaikų žaidimų patalpų darbuotojams, prižiūrintiems vaikus (HB, H1 programos)

14,95 €

PIRKTI

Higienos mokymai grožio paslaugas teikiantiems darbuotojams

Bus išduodama pažyma grožio paslaugas teikiantiems darbuotojams, tiesiogiai susijusiems su klientų aptarnavimu (HB, H3 programos)

14,95 €

PIRKTI

Higienos mokymai valymo paslaugas teikiantiems darbuotojams

Bus išduodama pažyma valymo paslaugas teikiantiems darbuotojams (HB, H11 programos)

14,95 €

PIRKTI

Higienos mokymai sporto klubų, baseinų, pirčių, sveikatingumo paslaugas teikiantiems darbuotojams

Bus išduodama pažyma sporto klubų, baseinų, pirčių, sveikatingumo paslaugas teikiantiems darbuotojams, tiesiogiai susijusiems su klientų aptarnavimu (HB, H5 programos)

14,95 €

PIRKTI

Higienos mokymai apgyvendinimo paslaugas teikiantiems darbuotojams

Bus išduodama pažyma apgyvendinimo paslaugas teikiantiems darbuotojams, tiesiogiai susijusiems su klientų aptarnavimu (HB, H6 programos)

14,95 €

PIRKTI

Higienos mokymai medicininių atliekų tvarkymui

Bus išduodama pažyma darbuotojams, kurių veikla susijusi su medicininių atliekų tvarkymu sveikatos priežiūros įstaigose (HB, H13 programos)

14,95 €

PIRKTI

Higienos mokymai socialiniams darbuotojams

Bus išduodama pažyma socialiniams darbuotojams, dirbantiems suaugusių asmenų socialinės globos įstaigose, individualios priežiūros personalui (HB, H2 programos)

14,95 €

PIRKTI

Higienos mokymai skalbimą ir sausą (cheminį) valymą atliekantiems darbuotojams

Bus išduodama pažyma darbuotojams, atliekantiems skalbinių priėmimą, išdavimą, skalbimą, lyginimą, lankstymą, pakavimą ir sausą (cheminį) valymą (HB, H12 programos)

14,95 €

PIRKTI

Higienos įgūdžių pažymėjimas

Žmonės, dirbantys su maistu, nuodingosiomis medžiagomis, švietimo bei ugdymo įstaigose, teikiantys apgyvendinimo paslaugas ir kt. privalo išmanyti saugaus darbo įgūdžių bei higienos reikalavimus. Šias žinias patvirtina higienos pažymėjimas. Norint įgyti tokių žinių, reikia lankyti higienos įgūdžių mokymo kursus. Tai privalomojo higienos įgūdžių mokymo programa, supažindinanti su visa informacija, kuri yra būtina Jūsų darbui ar kasdienei profilaktikai. Tokio tipo mokymus organizuoja VšĮ „Svarbus žingsnis“. Privalomojo higienos įgūdžių kursų mokymų dalyviams teikiama mokymo medžiaga iš naujausių higienos ir sveikatos ugdymo šaltinių, o mokymus veda savo srities profesionalai. Daug dėmesio skiriame tobulėjimui ir siekiame užtikrinti, kad organizuojami higienos įgūdžių kursai būtų įdomūs ir naudingi. Tikime, kad lengvai įsisavinamą medžiagą lengviau pritaikyti praktiškai – tuomet higienos kursai turi realios naudos.

Po higienos įgūdžių kursų yra išduodamas sveikatos žinių (higienos įgūdžių) pažymėjimas, kuris yra būtinas prieš pradedant dirbti ir pagal skirtingas profesijas pakartotinai išklausyti kas dveji, treji arba penkeri metai. Tikimės, kad įgytas higienos pažymėjimas ne tik padės sėkmingai siekti profesinių tikslų, bet ir leis Jums papildyti savo žinių bagažą.

Higienos įgūdžių kursai Vilniuje ir juose pateiktą informaciją reikia žinoti kiekvienam, nes manome, kad visi turi žinoti apie infekcines ligas, rankų plovimą ir kitą higieną. Tad net ir tuomet, jei Jūsų darbui nėra reikalingas higienos įgūdžių pažymėjimas, organizuojami higienos mokymai Jums gali būti naudingi.

Organizuojami privalomi higienos kursai yra naudingi dėl kelių priežasčių:

  • Supažindiname su pagrindinėmis higienos normomis, kurias reikia žinoti dirbant.
  • Išsiaiškiname pagrindinių užkrečiamųjų ligų specifiką ir galimas prevencijos priemones.
  • Prisitaikome prie užsakovų pageidavimų ir patys atvykstame į vietą.

HIGIENOS KURSAI VILNIUJE, KAUNE IR KITUOSE MIESTUOSE

Higienos įgūdžių mokymo kursai vyksta Vilniuje, jei susirenka grupė, gali vykti ir kituose miestuose. Tuomet, higienos įgūdžių mokymo kursai organizuojami Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Plungėje ir kituose Lietuvos miestuose. Tad jeigu Jus domina higienos kursai Kaune ar bet kuriame kitame mūsų šalies krašte, mielai suorganizuosime Jums šiuos mokymus.

VšĮ „Svarbus žingsnis“ organizuoja higienos įgūdžių kursus ar darbo higienos kursus. Higienos kursai yra vykdomi pagal patvirtintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2008 m. sausio 28 d. įsakymu Nr. V-69 (Žin., 2008, Nr. 14-490) mokymo programas.