Defibriliacijos kursai

Staigus širdies sustojimas yra pagrindinė mirties priežastis Europoje. Tai ištinka apie 350 – 700 tūkst. žmonių per metus. Daugeliu atveju, staigus širdies sustojimas įvyksta ne ligoninėje, nukentėjusieji būna suaugusieji ir pagrindiniu staigios širdies sustojimo mechanizmu išlieka skilvelių virpėjimas. Taip atsitinka 59 procentais visų atvejų. Širdies defibriliacijos kursai – sprendimas siekiant užkirstikelią skaudžiai nelaimei.

Sustojus širdžiai labai svarbu yra skubiai pradėti pradinį gaivinimą su automatine išorine širdies defibriliacija. Nekontroliuojami tyrimai, kuriuose policijos pareigūnai ėmėsi gelbėtojo vaidmens parodė, kad naudojant ankstyvą pradinį gaivinimą ir išorinę defibriliaciją išgyvenamumas gali siekti net 49-74 procentus visų atvejų. Ir pagrindinė sėkmės priežastis yra pakankamas žmonių, mokančių atlikri pradinį gaivinimą skaičius ir automatinių defibriliatorių išdėstymo tankis viešosiose vietose. Europos gaivinimo tarybos rekomendacijose teigiama, kad automatiniai defibriliatoriai tūrėtų atsirasti oro uostose, sporto arenose, biuruose, kazino ir lėktuvuose. Širdies defibriliacijos kursai – sprendimas siekiant užkirstikelią skaudžiai nelaimei.

Viešoji įstaiga „Svarbus žingsnis“ suprasdama ankstyvosios širdies defibriliacijos svarbą ir norėdama prisidėti prie defibriliacijos platesnio naudojimo Lietuvoje, pradėjo organizuoti pirmosios pagalbos kursus apie pradinį gaivinimą su automatinę išorinę defibriliaciją. Šie kursai yra skirti įmonių darbuotojams, kurių įstaigų patalpose potencialiai gali būti arba jau yra automatiniai išoriniai defibriliatoriai. Tikimės, kad kartu su atsakingu verslu sukursime saugią aplinką darbuotojams, klientams ir visiems piliečiams. Norėdami daugiau sužinoti apie pirmos pagalbos kursus su išorine širdies defibriliacija, susisiekite su mumis ir mes mielai pakonsultuosime.

Platesnę informaciją apie mūsų paslaugas galite sužinoti čia: VšĮ „Svarbus žingsnis” kontaktai